Jak zarezerwować wizytę

Nasz serwis przygotował dla Ciebie kilka rozwiązań, które ułatwią Ci kontakt z naszymi specjalistami. Aby skorzystać z możliwych form kontaktu należy założyć konto, które jest u nas całkowicie bezpłatne. Po zalogowaniu będziesz mógł uzyskać dostęp do bezpośredniego kontaktu z Psychologiem.

1 Wybierz Psychologa

psycholog
Obejrzyj profile psychologów i wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. W razie problemów z wyborem, możesz napisać do nas a z pewnością pomożemy dobrać odpowiedniego specjalistę.

2 Wybierz formę kontaktu

psycholog

Porada e-mail to forma kontaktu, gdzie po zalogowaniu na swoje konto i opłaceniu wiadomości możesz opisać cały swój problem. Pamiętaj, żeby opisać go jak najdokładniej! Wybrany przez Ciebie Psycholog odpowie na wiadomość maksymalnie w przeciągu 4 dni roboczych.Video rozmowa skype to najwygodniejsza i najlepsza forma bezpośredniego kontaktu z Psychologiem. Po wybraniu terminu i otrzymaniu potwierdzenia email uzyskasz dostęp wraz z instrukcją do połączenia się z Psychologiem przez program skype. Konsultacja video trwa 50 minut.

W przypadku terapii par/małżeństw i terapii rodzin należy dokonać rezerwacji dwóch kolejnych po sobie godzin tego samego dnia tak aby spotkanie trwało 2×50 minut. Jest to optymalny czas do pracy terapeutycznej z parą/rodziną.

3 Zarezerwuj spotkanie

psycholog

Rezerwując Video rozmowę skype wybierz datę i czas, który jest dla Ciebie najbardziej optymalny z dostępnych w kalendarzu Psychologa.Pamiętaj! W przypadku terapii par/małżeństw i terapii rodzin należy dokonać rezerwacji dwóch kolejnych po sobie godzin tego samego dnia tak aby spotkanie trwało 2×50 minut. Jest to optymalny czas do pracy terapeutycznej z parą/rodziną.

4 Potwierdź i wykonaj wpłatę

psycholog
Wykonaj płatność za pośrednictwem systemu PayU lub Paypal. System ten, umożliwi Ci wykonanie transakcji kartą płatniczą, szybkim przelewem, bądź standardową wpłatą na konto. Wszystkie transakcje są objęte bezpiecznym Certyfikatem SSL.

5 Potwierdzenie płatności

psycholog

Jak tylko otrzymamy potwierdzenie dokonania wpłaty wyślemy do Ciebie potwierdzenie umówionego terminu drogą mailową oraz informacja o terminie znajdzie się w Twoim panelu użytkownika . Otrzymasz od nas dane do kontaktu z wybranym Psychologiem.Jeśli wybrałeś video rozmowę Skype, musisz mieć zainstalowany program Skype. Instrukcja jest dostępna również pod przesłanym linkiem.

6 Spotkanie z Psychologiem

psycholog
Indywidualne Spotkanie z Psychologiem trwa 50 minut. Uruchom skype i o zarezerwowanej godzinie spotkania zadzwoń do Psychologa. Login skype wybranego specjalisty otrzymasz na swój adres email, będzie on również dostępny w Twoim Panelu klienta w szczegółach zamówienia.

Osoby nie posiadające pełnej zdolności do czynności prawnych aby móc w pełni korzystać z usług Internetowej Poradni Psychologicznej Psychologonline-24.pl są zobowiązani do przesłania niezbędnego oświadczenia wypełnionego przez prawnego opiekuna. Należy go wypełnić, złożyć podpis, zeskanować oraz wysłać na adres mailowy portalu. Po otrzymaniu przez nas oświadczenia taka osoba, będzie mogła w pełni korzystać z wszystkich funkcji serwisu.