Psycholog Psychoterapeuta Beata Jabłońska

Beata Jabłońska

Psycholog Psychoterapeuta

średnia 5 z 1 ocen

Konsultacja indywidualna • 150 zł


Zakres pomocy

  • Stres/Lęki/Fobie
  • Nerwica
  • Depresja
  • Rozwój Osobisty
  • Kryzysy w relacji małżeńskiej/partnerskiej
  • Radzenie sobie z trudnymi emocjami
  • Problemy wychowawcze
  • Zaburzenia osobowości
  • Kryzysy życiowe
  • Trudności w relacjach rodzinnych

Sierpień, 2022

P
W
Ś
C
P
S
N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4

Jestem Psychologiem i Psychoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem w pracy z osobami dorosłymi. Zajmuję się przede wszystkim psychoterapią indywidualną dorosłych, psychoterapią par oraz psychoterapią rodzin a w swojej pracy korzystam głównie z rozumienia psychodynamicznego i systemowego wykorzystując również wiedzę zaczerpniętą z innych podejść, tak aby metody pracy były adekwatne do indywidualnych potrzeb klienta. W szczególnym obszarze moich zainteresowań zawodowych jest pomoc osobom doświadczającym trudności w życiu codziennym i relacjach interpersonalnych z powodu zaburzeń osobowości - przede wszystkim osobowości chwiejnej emocjonalnie (borderline), pomoc parom/małżeństwom doświadczającym kryzysu w relacji, pomoc osobom chorującym psychicznie (schizofrenia) i ich rodzinom oraz pomoc rodzinom, które przeżywają trudności w relacjach rodzinnych.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w wielu jednostkach - należących do służby zdrowia, pomocy społecznej, organizacji pozarządowych - zajmujących się pomocą osobom doświadczonym szeroko rozumianym kryzysem psychicznym. Posiadam również doświadczenie dydaktyczne i szkoleniowe pracy w obszarze zdrowia psychicznego i psychologii teoretycznej. Przez kilka lat zajmowałam się również współtworzeniem i realizacją projektów społecznych i przedsięwzięć mających na celu zmniejszenie i zapobieganie stygmatyzacji osób z zaburzeniami psychicznymi. Podczas wieloletniej pracy zawodowej szczególnie bliski moim wartościom i doświadczeniom niesienia efektywnej pomocy osobom doświadczającym kryzysów psychicznych stała się psychiatria środowiskowa.


Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W 2015 roku ukończyłam 4,5 letnie całościowe szkolenie podyplomowe przygotowujące do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty, atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, Sekcję Naukową Psychoterapii i Terapii Rodzin PTP realizowane w ramach Fundacji Krakowskiej Katedry Psychiatrii im.J.J. Haubenstocków w Krakowie, które uprawnia do prowadzenia praktyki psychoterapeutycznej. Obecnie swoje wykształcenie poszerzam o studia podyplomowe na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie -"Otwarty dialog i rozwój sieci społecznych w sytuacji kryzysu psychicznego”, które uprawniają do prowadzenia terapii w podejściu Otwartego Dialogu. Podczas swojej kilkunastoletniej pracy zawodowej uczestniczyłam w licznych szkoleniach, konferencjach, warsztatach, panelach dyskusyjnych, superwizjach procesu terapeutycznego znacznie poszerzając i podnosząc kompetencje psychologiczne i psychoterapeutyczne.

internetowa poradnia psychologiczna

Psycholog Online
Ul. Lubelska 13a/4
35-241 Rzeszów
Telefon: 505-635-355
E-mail: kontakt@psychologonline-24.pl
NIP: 865-244-89-08
REGON: 180799934


platnosc psycholog online