Psycholodzy
Poprzedni miesiąc

Lipiec

Następny miesiąc
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
PonWtŚrCzwPtSobNd
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

O psychologu
Od 16 lat prowadzę psychoterapię, integrując podejście psychodynamiczne z różnymi nurtami terapeutycznymi. Towarzyszę ludziom w lepszym rozumieniu siebie i otaczającego świata. Patrzę jak się rozwijają, korzystając ze swoich możliwości, jak zmienia się ich jakość życia i sposób radzenia z problemami. To niesamowite doświadczenia.
Jestem współautorką badań naukowych prowadzonych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie dotyczących wpływu treningu umiejętności społecznych na przekonania o sobie i świecie społecznym oraz na satysfakcję z życia u osób bezrobotnych „Training Social Competencies as a Mean to Enhance Satsisfaction with Life of the Unemployed" (Aleksandra Cisłak, Iwona Dziugieł, Sylwia Bedyńska Uniwersytet SWPS) prezentowanych na Międzynarodowej Konferencji Psychologicznej w lipcu 2011 w Sztokholmie. Badania dowiodły, że to co myślimy o sobie i otaczającym świecie ma duży wpływ na nasze poczucie szczęścia i satysfakcję z życia. Nasze szkodliwe przekonania można rozpoznać i zmienić w trakcie treningów grupowych i własnej psychoterapii.

Badania opublikowane w " Civitas et lex" 2016/2/10 - Aleksandra Cisłak, Iwona Dziugieł - The Impact of Social Competence Training on Satisfaction with Life among the Unemployed. The Role of Sense of Coherence and System Justification.
Wykształcenie
Szkoliłam się w Ośrodku Psychoterapii Psychoanalitycznej „Trójmiasto" uzyskując dyplom ukończenia cyklu szkoleniowego w zakresie psychoterapii psychodynamicznej (2001), Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie, gdzie zdobyłam wiedzę i umiejętności w zakresie psychoterapii zaburzeń lękowych, psychoterapii par, diagnozy klinicznej, Polskim Towarzystwie Psychologii Behawioralnej, Akademickim Centrum Psychoterapii i Rozwoju SWPS.

Iwona Dziugieł

Iwona Dziugieł

Zakres pomocy:
  • Lęki/Fobie
  • Depresja
  • Trudności w relacjach interpersonalnych
  • Radzenie sobie z trudnymi emocjami
  • Brak pewności siebie
  • Anoreksja, Bulimia
  • Kompulsywne objadanie się