Psycholodzy
Poprzedni miesiąc

Sierpień

Następny miesiąc
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
PonWtŚrCzwPtSobNd
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

O psychologu
Jestem psychologiem i psychoterapeutą pracującym w sposób integracyjny. Łączę elementy poznanych przez lata nurtów terapeutycznych (psychoanaliza, systemowa praca z rodziną, psychologia Gestalt, ustawienia systemowe) z umiejętnościami coachingowymi a sposób i metody pracy dobieram kierując się potrzebami klienta tym samym od 13 lat wspieram ludzi w procesie zmiany. Szczególny obszar moich poszukiwań zawodowych to zdrowie w ujęciu holistycznym oraz psychosomatyka – temat zdrowia, stresu i ciała. Doświadczając urazu kręgosłupa, od roku 2017 prowadzę blog http://mojkregoslup.blogspot.com/ dedykowany psychosomatycznym aspektom zdrowia ze szczególnym uwzględnieniem zdrowia pleców oraz zdrowia w holistycznym ujęciu. W swoich poszukiwaniach zgłębiam rozumienie mechanizmów pośredniczących między stresem a chorobami.

Jestem założycielką Fundacji Twórcze Miejsce Kobiet, gdzie od 6. lat tworze przestrzeń do twórczego rozwoju Pań - prowadzę warsztaty, kręgi kobiet oraz udzielam kobietom indywidualnego wsparcia psychologicznego. Od 2017 roku prowadzę spotkania w szkole rodzenia, ze szczególnym uwzględnieniem panów  Mam przyjemność być współautorem programu szkoły.

W latach 2012-2015 współpracowałam z młodzieżowymi organizacjami pozarządowymi jako autor międzynarodowych treningów radzenia sobie ze stresem (szkolenie realizowane w Norwegii, Czechach i w Polsce). W latach 2007-2012 pracowałam terapeutycznie z rodzinami zastępczymi oraz realizowałam cykl badań w ramach współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej oraz dolnośląskim oddziałem PCPR.

Wykształcenie
Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie Wrocławskim, na którym w latach 2008-2013 pracowałam jako wykładowca akademicki i doktorantka w Instytucie Psychologii. Ukończyłam min. Szkołę Pomocy Psychologicznej oraz Psychoterapii Gestalt oraz liczne szkolenia uzupełniające. W 2013 roku odbyłam Certyfikowany Kurs Coachingu w standardach ICF GLOBAL a w roku 2014 uzyskałam Akredytację Associate Certifited Coach (ACC) ICF. Przez wiele lat pracowałam jako aktywny trener i szkoleniowiec.

W praktyce zawodowej łączę elementy klasycznej wiedzy psychologicznej uzupełniając ją nurtami niekonwencjonalnymi. Obszar moich szczególnych zainteresowań to wiedza z pogranicza psychologii, biologii, fizyki kwantowej oraz alternatywne sposoby pracy z ciałem takie jak TRE, recall healing czy totalna biologia.

Jestem w procesie własnej psychoterapii w nurcie analitycznym. Pracuję pod stałą superwizją.
Justyna Terebus-Lang

Justyna Terebus-Lang

W sierpniu jestem na urlopie.
Zakres pomocy:
  • Stres
  • Lęki/Fobie
  • Nerwica
  • Trudności w relacjach interpersonalnych
  • Radzenie sobie z trudnymi emocjami
  • Przewlekłe choroby somatyczne
  • Choroby psychosomatyczne