Psycholodzy
Poprzedni miesiąc

Wrzesień

Następny miesiąc
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
PonWtŚrCzwPtSobNd
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

O psychologu
Jestem psychologiem oraz coachem. Od ponad 10 lat pomagam osobom zmagającym się z trudnymi emocjami, problemami w relacjach, stresem, trudnościami z samoakceptacją i samooceną, uzależnieniami i brakiem satysfakcji w różnych sferach funkcjonowania.
Jako coach pomagam klientom w osiąganiu głębszego zadowolenia z życia, odkrywaniu własnego potencjału, predyspozycji i zdolności, rozumieniu psychiki ludzkiej, przekraczaniu barier i realizowaniu inspirujących celów osobistych i zawodowych, podejmowaniu ważnych decyzji i wprowadzaniu zmian.
Pracuję z klientami indywidualnym oraz prowadzę warsztaty, szkolenia oraz grupę rozwoju osobistego.
W swojej pracy łączę wiele nurtów psychologii, ze szczególnym uwzględnieniem podejścia 3 Principles of Mind, Consciousness and Thought. Fundamentem mojej pracy jest bezwarunkowa akceptacja klienta I wszystkiego co wnosi do sesji. Klienci często opisują spotkania ze mną jako prowadzące do głębokich zmian a jednocześnie nie pozbawione humoru, praktyczności i lekkości.
Wykształcenie
Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu ze specjalnością kliniczną. Po studiach kontynuowałam doskonalenie zawodowe na wielu kursach a także w formie osobistego coachingu I mentoringu. Ukończyłam kurs Analizy Trnsakcyjnej w Centrum Psychoterapii i Treningów Psychologicznych „AION” w Poznaniu. W Makani Academy na Cyprze ukończyłam trening coachingu z wykorzystaniem systemu Enneagram oraz kurs trenera i kurs hipnozy. Od 2012 roku odbywam liczne treningi pogłębiające kompetencje pracy w podejściu 3 Principles of Mind, Consciousness and Thought. Ten nurt psychologii charakteryzuje się holistycznym spojrzeniem na każdego człowieka jako na kompletnego i mającego potencjał do szczęścia i twórczego życia oraz do osiągania wewnętrznej harmoni i zdrowia psychicznego.

Nie prowadzę terapii par.
Karolina Gładych

Karolina Gładych

Zakres pomocy:
  • Stres
  • Lęki/Fobie
  • Depresja
  • Samoakceptacja
  • Rozwój Osobisty
  • Trudności w relacjach interpersonalnych