Korzystanie z pomocy Psychologa online nigdy nie było prostsze! Nasza platforma pomoże Ci w podjęciu Twojej Psychoterapii online. Aby móc korzystać z możliwej formy kontaktu należy założyć konto, które jest u nas całkowicie bezpłatne. Po zalogowaniu będziesz mógł uzyskać dostęp do bezpośredniego kontaktu z Psychologiem.

1. Przejdź do zakładki psycholodzy, gdzie znajdziesz listę wszystkich naszym Psychologów online wraz z ich opisami i zakresem pomocy. Obejrzyj profile psychologów i wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. W razie problemów z wyborem, możesz napisać do nas a z pewnością pomożemy dobrać odpowiedniego specjalistę.


2. Po dokonaniu wyboru specjalisty, przejdź do kalendarza dostępności terminów. Znajdziesz tam wszystkie dostępne terminy do rezerwacji.


3. Video rozmowa skype to najwygodniejsza i najlepsza forma bezpośredniego kontaktu z Psychologiem. Po wybraniu terminu, zostaniesz przekierowany do płatności online. Płatności możesz dokonać poprzez systemy PayU, PayPal bądź Przelewy24. Wszystkie transakcje są objęte bezpiecznym Certyfikatem SSL.


4. Po opłaceniu terminu otrzymasz potwierdzenie email, gdzie uzyskasz dostęp wraz z instrukcją do połączenia się z Psychologiem przez program Skype. Będzie tam podany login Skype Psychologa, na który wykonasz połączenie. Ten sam login Skype znajdziesz również na swoim koncie na naszym portalu w szczegółach zamówienia.


5. Indywidualne Spotkanie z Psychologiem trwa 50 minut. Uruchom Skype i o zarezerwowanej godzinie spotkania(pamiętaj czas spotkania dotyczy czasu polskiego!) zadzwoń do Psychologa. Login skype wybranego specjalisty otrzymasz na swój adres email, będzie on również dostępny w Twoim Panelu klienta w szczegółach zamówienia.W przypadku terapii par/małżeństw należy dokonać rezerwacji dwóch kolejnych po sobie godzin tego samego dnia tak aby spotkanie trwało 2×50 minut. Jest to optymalny czas do pracy terapeutycznej z parą.

internetowa poradnia psychologiczna

Psycholog Online
Ul. Lubelska 13a/4
35-241 Rzeszów
Telefon: 505-635-355
E-mail: kontakt@psychologonline-24.pl
NIP: 865-244-89-08
REGON: 180799934


platnosc psycholog online