Obszary, którymi zajmuje się seksuologia należą do najbardziej intymnych, a jednocześnie najważniejszych w życiu człowieka. Strefa ta jest jednak owiana tabu, a co za tym idzie - problemy z nią związane nie są właściwie rozwiązywane i leczone z powodu wstydu. Tak być nie powinno, gdyż zaburzenia w sferze seksualności rzutują na jakość życia oraz funkcjonowanie w społeczeństwie. Seksuolog online to pomoc dla wszystkich, którzy z różnych względów nie mogą lub nie chcą skorzystać z wizyty stacjonarnej. Podczas konsultacji online rozwiązujemy problemy z równą skutecznością, co podczas terapii stacjonarnej. Porad udzielają doświadczeni terapeuci. Dowiedz się więcej na temat naszych usług oraz tego, w czym możemy Ci pomóc.

Kim jest seksuolog?

Seksuolog to specjalista z zakresu seksuologii, czyli dziedziny życia człowieka związanej z płciowością, zarówno na płaszczyźnie fizycznej, jak i uczuciowej. Seksuolog może być z wykształcenia lekarzem lub psychologiem - psychoterapeutą. Z uwagi na fakt, że seksuologia jest nauką interdyscyplinarną, specjalista musi być osobą o wszechstronnym, pogłębionym wykształceniu. Z porad seksuologa korzystają pacjenci w każdym wieku, gdy jest konieczna pomoc w tym obszarze.

Porada seksuologa - kiedy z niej skorzystać?

Leczenie problemów w obszarze seksualności jest niezwykle istotne. Wszelkie dysfunkcje na tym tle negatywnie wpływają na zdrowie fizyczne i psychiczne, a także na możliwość prawidłowego funkcjonowania. Jeśli doświadczasz poniższych problemów, skorzystaj z porady seksuologa online:

Pomoc seksuologa - cel spotkań

Porady seksuologiczne udzielane przez specjalistów mają na celu przeanalizowanie przyczyn zaburzeń, zrozumienie siebie oraz rozwiązanie problemów. Seksuolog udziela wielopłaszczyznowego wsparcia, a efektem terapii jest podniesienie jakości życia w wielu aspektach.

Dobry seksuolog online - psychologonline-24.pl

Nasza poradnia specjalizuje się w udzielaniu zdalnym pomocy psychologicznej. Dzięki temu z porad seksuologa może skorzystać każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania i trybu życia. Korzystając z wizyty online, oszczędzasz czas i zapewniasz sobie pełną anonimowość, byś mógł czuć się w pełni bezpiecznie podczas omawiania najintymniejszych spraw.

Umów się na wizytę online poprzez stronę, by zyskać pomoc seksuologa i odzyskać radość z życia.

Konsultacja indywidualna skypeod 150zł / 50 minut
Psychoterapia indywidualna skypeod 150zł / 50 minut
Psychoterapia par/małżeńska i rodzinod 300zł / 2×50 minut


Wszystkie płatności na portalu realizowane są za pośrednictwem platform płatniczych Payu, Paypal i Przelewy24 w całości zabezpieczonych Certyfikatem SSL. Istnieje możliwość wystawienia rachunku na życzenie klienta za usługi świadczone przez Internetową Poradnię Psychologiczną Psychologonline-24. W takim przypadku prosimy o wysłanie niezbędnych danych do rachunku na maila kontakt@psychologonline-24.pl

internetowa poradnia psychologiczna

Psycholog Online
Ul. Lubelska 13a/4
35-241 Rzeszów
Telefon: 505-635-355
E-mail: kontakt@psychologonline-24.pl
NIP: 865-244-89-08
REGON: 180799934


platnosc psycholog online