Psycholog, Interwent Kryzysowy, Terapeuta TSR Agnieszka Opach

Agnieszka Opach

Psycholog, Interwent Kryzysowy, Terapeuta TSR

średnia 5 z 1 ocen

Konsultacja indywidualna • 200 zł


Zakres pomocy

  • Kryzysy (straty, zmiany życiowe)
  • Stres
  • Lęki
  • Obniżony nastrój
  • Niskie poczucie wartości
  • Depresja
  • Trudności w relacjach
  • Trudności w radzeniu sobie z emocjami
  • Rodzicielstwo

Maj, 2024

P
W
Ś
C
P
S
N
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2

Jestem Psychologiem z wykształceniem pedagogicznym, interwentem kryzysowym, terapeutą TSR (Terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach), oraz mediatorem rodzinnym.  Ukończyłam studia magisterskie społeczna psychologia kliniczna, a także pedagogikę oraz interwencję kryzysową (studnia podyplomowe) w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (obecnie Uniwersytet SWPS).


Od kilkunastu lat wspieram osoby dorosłe, dzieci, oraz młodzież w kryzysach i trudnościach, jakie napotkali w swoim życiu. Towarzysze w trudnych momentach, stanach lęku, stresu i bezradności. Pomagam wrócić do równowagi emocjonalnej i stabilizacji psychofizycznej.   W swojej pracy kieruję się dobrem Klienta, dbam o to, aby atmosfera była bezpieczna, oparta na empatii i pełnej akceptacji. Każdy człowiek dla mnie to oddzielna historia, problemy, z jakimi się mierzy, a także różne sposoby radzenia sobie z nimi. To sprawia, że do każdego Klienta podchodzę z uważnością, zrozumieniem i akceptacją dla własnych przeżyć.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi w Szpitalu Bielańskim w Psychiatrycznym Zespole Leczenia Środowiskowego, w Stowarzyszeniu pomocy psychologicznej Rodzinie " Aslan" , w Centrum Terapii i interwencji kryzysowej oraz w ognisku wychowawczym wsparcia dziennego prowadzoną przez Centrum Wspierania rodzin Rodzinna Warszawa. Obecnie pracuję w Mamy Emocje- przestrzeni wsparcia psychologicznego dla dzieci, młodzieży oraz rodzin.


Uważam, iż w pracy z drugim człowiekiem najważniejsza jest relacja terapeutyczna. Korzystam również z terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), porozumieniu bez przemocy (NVC), a także terapii poznawczo-behawioralnej (CBT) i wielu innych, tak aby dostosować je jak najbardziej do potrzeb Klienta. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę, kompetencje uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach oraz  superwizji.

Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieciaków, które codziennie uczą mnie empatii, zrozumienia dla potrzeb oraz cierpliwości i dialogu z drugim człowiekiem.

internetowa poradnia psychologiczna

Psycholog Online
Ul. Lubelska 13a/4
35-241 Rzeszów
Telefon: 505-635-355
E-mail: kontakt@psychologonline-24.pl
NIP: 865-244-89-08
REGON: 180799934


platnosc psycholog online